Wywóz gruzu jest jedną z głównych usług realizowanych przez naszą firmę. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców działających na terenie Bojana i okolic. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Zlecając nam wywóz gruzu, możesz także skorzystać z okazji i pozbyć się innych odpadów. Pomożemy Ci w wywozie odpadów z budowy oraz po remoncie. Przeczytaj, jak dokładnie wygląda wywóz gruzu z Bojana.

Jak przebiega wywóz gruzu z Bojana?

Oferując wywóz gruzu, staramy się zaproponować kompleksowe usługi. Jeśli chcesz zlecić nam prace związane z wywozem odpadów, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik pomoże Ci ustalić wszystkie szczegóły zamówienia. W ramach wywozu gruzu odbieramy od naszych klientów przede wszystkim gruz betonowy, ceglany oraz czysty beton. To jednak nie wszystko. Wspomnieliśmy także o wywozie odpadów. To bardzo ważne, ponieważ na placu budowy lub wewnątrz remontowanego mieszkania najczęściej zalegają różne odpady. Jest to nie tylko gruz, ale także materiały izolacyjne, elementy wyposażenia czy płyty gipsowo-kartonowe. W ramach realizacji usługi będziemy w stanie odebrać od Ciebie wszystkie odpady, które uniemożliwiają prowadzenie dalszych prac. Wywóz gruzu z Bojana realizujemy na zlecenie osób prywatnych i przedsiębiorców. Dysponujemy kontenerami na odpady o różnej pojemności. Możemy Ci zaproponować wynajem kontenera KP5, KP7 lub KP10. Ich pojemność to odpowiednio 5, 7 i 10 m3. Nasz pracownik pomoże Ci dobrać optymalną pojemność kontenera. Jeżeli okaże się, że masz do oddania o wiele więcej odpadów, to podstawimy kolejny kontener tak, aby nie spowalniał prac związanych z załadunkiem śmieci. Kontener zawsze podstawiamy w ściśle określonym terminie i lokalizacji. Jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie z kontenerem nawet tego samego dnia, w którym złożyłeś zlecenie.

Kontener na śmieci – ile trwa wynajem?

W ramach usługi wywozu gruzu z Bojana i okolic umożliwiamy naszym klientom kilka opcji wynajmu. W wariancie standardowym możesz wynająć kontener na 3-7 dni roboczych. Jeżeli ten czas nie będzie wystarczający, możesz przedłużyć wynajem. Pod tym względem jesteśmy bardzo elastyczni. Oferujemy także ekspresowy wywóz gruzu z Bojana. W ramach usługi podstawimy kontener na 45 minut. Po tym czasie nasz kierowca odbierze go od Ciebie. Tak krótki czas podstawienia pozwoli Ci uniknąć konieczności załatwiania w Urzędzie Miasta pozwolenia na postawienie kontenera. Po odbiorze odpadów zajmujemy się także ich recyklingiem i utylizacją. Za wykonaną usługę wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Sprawdź jak dużo czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić, zlecając wywóz gruzu naszej firmie.