Wywóz ziemi to usługa, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zalegająca ziemia na posesji, w ogrodzie czy na działce to duży problem. Podobnie jest w przypadku placów budowy, na których realizowane są wykopy. Nagromadzona ziemia wymaga usunięcia. Tymczasem jej ilość sprawia, że trudno podjąć się tego zadania bez specjalistycznego sprzętu. Dlatego warto zlecić wywóz ziemi naszej firmie.

Jaki kontener zamówić do wywozu ziemi?

Wywóz ziemi realizujemy własnym transportem. Dysponujemy nowoczesnymi autami oraz kontenerami o różnej pojemności. Jeżeli chcesz zlecić wywóz ziemi, to najlepiej będzie, jeśli wybierzesz kontener KP5 o pojemności 5 m3. Oprócz KP5 dysponujemy także kontenerami KP7 i KP10 o pojemności 7 m3 i 10 m3. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że każdy wywóz ziemi jest inny. W przypadku placów budowy ilość ziemi może przekroczyć pojemność kontenera. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie podstawić kolejny kontener, abyś mógł bez przeszkód i zbędnej zwłoki kontynuować załadunek ziemi. Dzięki temu będziesz mógł szybciej przejść do kolejnych etapów prac związanych z budową, aranżacją działki lub ogrodu. Jeśli możesz w miarę dokładnie określić ilość ziemi, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zamówił kilka kontenerów na odpady. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych nerwów. My natomiast będziemy sukcesywnie odbierać od Ciebie wypełnione kontenery.

Jak zamówić wywóz ziemi z Gdańska i okolic?

Zamówienie wywozu ziemi z Gdańska i okolicznych miejscowości jest banalnie proste. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik oddzwoni do Ciebie, aby ustalić szczegóły realizacji zamówienia. Jakie informacje musisz nam przekazać przed rozpoczęciem realizacji usługi? Przede wszystkim powinieneś określić, czy interesuje Cię wyłącznie wywóz ziemi, czy masz także do odebrania inne odpady. Pamiętaj, że nasza firma świadczy kompleksowe usługi. Dlatego obok wywozu ziemi oferujemy również wywóz gruzu, odpadów po remoncie czy odpadów zielonych. Ważną informacją będzie dla nas lokalizacja, w jakiej mamy podstawić kontener na odpady. Jeżeli wiesz dokładnie, ile ziemi masz do wywiezienia, to możesz określić pojemność kontenera, jaka będzie Ci potrzebna. W przeciwnym wypadku nasz pracownik pomoże Ci wybrać odpowiedni kontener. Ostatnim elementem do ustalenia jest termin podstawienia i odbioru kontenera. Możemy zaoferować Ci bardzo elastyczne formy wynajmu. Podstawową usługą jest wynajem kontenera na 3-7 dni roboczych. Jeżeli potrzebujesz wynajmu na dłuższy czas, to będziemy w stanie dostosować się do Twoich oczekiwań. Oferujemy także ekspresowy wywóz ziemi z Gdańska i okolic. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 45 minut. Dlaczego akurat trzy kwadranse? Ponieważ dzięki temu nie będziesz musiał załatwiać z Urzędu Miasta pozwolenia na postawienie kontenera.

Jak przebiega wywóz ziemi z Gdańska i okolic?

Usługa obejmująca wywóz ziemi jest dedykowana dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Gdańska. Zasięgiem działania obejmujemy także okoliczne miejscowości. W umówionym terminie podstawimy kontener na odpady w podanej przez Ciebie lokalizacji. Po zakończeniu wynajmu kontenera nasi pracownicy zorganizują wywóz ziemi z Twojej posesji. Ty będziesz musiał jedynie zapełnić kontener odpadami. Recykling i utylizacja pozostaje w naszej gestii. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Nie czekaj, tylko zadzwoń i pozwól nam zorganizować wywóz ziemi szybko, tanio i profesjonalnie!

Potrzebujesz zamówić kontener na ziemię poza Gdańskiem? Sprawdź gdzie działamy.