Wywóz mebli i odpadów wielkogabarytowych może być nie lada problemem. Przede wszystkim ze względu na rozmiary mebli, trudność w ich zniesieniu oraz wielkość kontenera, jaki służy do ich wywozu. W ofercie naszej firmy możecie znaleźć usługę wywozu mebli oraz gabarytów. Usługę realizujemy na terenie Gdańska i okolicznych miejscowości. Wbrew pozorom zapotrzebowanie na wywóz mebli jest ogromne. Nie tylko wśród osób prywatnych, ale także w przypadku przedsiębiorców. Nasza firma jest przygotowana na realizację każdej ilości zleceń. Podejmujemy się wywozu gabarytów z prywatnych posesji, jak i dużych obiektów biurowych.

Jakie odpady zaliczamy do wielkogabarytowych?

Odpady wielkogabarytowe to przedmioty, których rozmiary można uznać za większe od standardowych. Najlepiej zobrazować to na konkretnych przykładach. Wywóz gabarytów obejmuje odbiór łóżek, szaf, regałów, witryn czy materacy. W ramach wywozu gabarytów oferujemy kompleksową usługę, która pozwala na usunięcie wszystkich mebli z remontowanych pomieszczeń i obiektów. Jeżeli planujesz remont lub wymianę wyposażenia w domu oraz biurze, to wywóz mebli realizowany przez naszą firmę będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem problemu. Musisz po prostu zaufać fachowcom, którzy mają duże doświadczenie oraz długą listę realizacji na koncie.

Jaki kontener służy do wywozu mebli i gabarytów?

Ważnym elementem, który decyduje o sprawnej organizacji wywozu mebli i gabarytów, jest dobór odpowiedniego kontenera. Nasza firma ma w ofercie kilka rodzajów kontenerów na odpady. Zaliczamy do nich kontenery KP5, KP7 oraz KP10. Ich pojemność wynosi odpowiednio 5, 7 i 10 m3. Mniejsze kontenery sprawdzą się w przypadku wywozu mebli o standardowych rozmiarach. Kontener o większej pojemności najlepiej wybrać do wywozu gabarytów. Nie jesteś pewien, jaki kontener powinieneś zamówić? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą. Podpowiemy Ci optymalne rozwiązania, które pozwolą na szybki wywóz mebli, a jednocześnie nie narażą Cię na niepotrzebne koszty.

Jak zamówić wywóz mebli i gabarytów z Gdańska i okolic?

Zamówienie wywozu mebli i gabarytów z Gdańska jest banalnie proste. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi pracownicy oddzwonią, aby ustalić z Tobą wszystkie szczegóły zamówienia. W celu sprawnej realizacji wywozu mebli powinieneś podać ich orientacyjną ilość oraz rodzaj. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni kontener na odpady. Poprosimy Cię także o podanie lokalizacji na terenie Gdańska, pod którą mamy dostarczyć kontener. I wreszcie będziesz musiał określić długość wynajmu kontenera na odpady. Możemy zaoferować Ci wynajem standardowy na 3-7 dni, wynajem długoterminowy lub ekspresowy wywóz mebli i gabarytów.

Dlaczego warto zlecić wywóz mebli i gabarytów naszej firmie?

Wywóz mebli i gabarytów to usługa, którą realizujemy szybko i profesjonalnie. Zdajemy sobie sprawę, że wywóz odpadów jest kolejnym etapem prac, jakie realizujesz podczas remontu. Dlatego stawiamy na szybkość i dokładność działania. Dużym atutem są też atrakcyjne stawki cenowe, jakie możemy zaproponować za wywóz mebli i gabarytów z Gdańska. Zadzwoń i sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wywóz mebli i gabarytów oferujemy w wielu lokalizacjach niedaleko Trójmiasta. Sprawdź ich pełną listę na powyższej stronie.