Dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorców działających na terenie Straszyna przygotowaliśmy ofertę obejmującą wywóz gruzu i odpadów. W tej branży działamy od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować sprawną obsługę bez względu na ilość odpadów. Jeżeli chcesz szybko pozbyć się śmieci z placu budowy lub z remontowanego mieszkania, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Działamy na terenie całego Straszyna oraz okolicznych miejscowości.

Wywóz gruzu – jakie odpady odbieramy?

Zlecając wywóz gruzu, możesz potraktować tę usługę nieco bardziej kompleksowo. Jeżeli masz do usunięcia także inne odpady jak elementy wyposażenia, materiały izolacyjne, elektrośmieci czy odpady zielone, to z chęcią zajmiemy się ich wywozem. W ramach wywozu gruzu odbieramy najczęściej gruz betonowy, ceglany oraz czysty beton. Jako że oferujemy wywóz gruzu nie tylko osobom prywatnym, ale i przedsiębiorcom, staramy się zapewnić optymalne warunki odbioru odpadów. Dlatego możemy Ci udostępnić kontenery o różnych pojemnościach. Wywóz gruzu i odpadów realizujemy w kontenerach KP5, KP7 i KP10. Ich pojemność to 5, 7 i 10 m3. Jeżeli nie wiesz jakiego kontenera będziesz potrzebował do wywozu gruzu, to nasz pracownik pomoże Ci podjąć decyzję. A co jeśli okaże się, że jeden kontener nie wystarczy na wszystkie odpady? W takiej sytuacji niezwłocznie podstawimy kolejny, aby nie zwalniać tempa załadunku i wywozu gruzu.

Ile trwa wywóz gruzu ze Straszyna?

Tak naprawdę wywóz gruzu jesteśmy w stanie wykonać w ekspresowym tempie. Wszystko zależy od tego, jak szybko uda Ci się wypełnić podstawiony kontener. Bardzo popularną usługą jest ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na odpady tylko na 45 minut. Po upływie tego czasu nasz kierowca zabiera wypełniony kontener na śmieci. Dzięki temu nie musisz załatwiać specjalnego pozwolenia z Urzędu Miasta na postawienie kontenera. Standardowo wynajmujemy kontener na 3-7 dni roboczych. W szczególnych przypadkach będziemy w stanie zaproponować Ci wynajem długoterminowy. Pod tym względem jesteśmy elastyczni. Zależy nam, abyś pozbył się wszystkich odpadów, jakie zalegają na Twojej posesji. Po odbiorze odpadów zajmujemy się także ich utylizacją i recyklingiem. Wszystkie działania związane z wywozem gruzu i odpadów realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Po wykonanej usłudze wystawiamy fakturę lub paragon. Jeśli chcesz przekonać się o jakości naszych usług, to wystarczy, że zadzwonisz do naszego biura lub napiszesz maila. My szybko zajmiemy się odpadami, które spędzają Ci sen z powiek.