Wywóz odpadów budowalnych z Gdańska i okolic to usługa, którą oferujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zdajemy sobie sprawę, że nieustanny rozwój branży budowlanej zwiększa zapotrzebowanie na szybki i profesjonalny odbiór odpadów. I właśnie taką usługą jest wywóz odpadów budowlanych realizowany przez naszą firmę.

Co zaliczamy do odpadów budowlanych?

Wywóz odpadów budowlanych obejmuje długą listę elementów. Analizując dotychczas wykonane zlecenia, możemy uznać, że wśród najczęściej odbieranych znajduje się cegła, beton oraz ceramika. Niemniej jednak na liście odpadów budowlanych możemy znaleźć także elementy wykonane z drewna, płyty gipsowo-kartonowe, elementy po rozbiórce pieców kaflowych, papę, wełnę mineralną i wiele innych. Reasumując są to różnego rodzaju śmieci pozostałe po remoncie. Oferując wywóz śmieci po remoncie z Gdańska, jesteśmy przygotowani na to, że rodzaj odpadów może być zupełnie inny w przypadku firm oraz osób prywatnych. Nie wpływa to jednak na czas i dokładność realizacji usługi. Niezależnie od rodzaju klienta, specyfiki i wielkości zlecenia, każdego zleceniodawcę traktujemy w sposób indywidualny. Jednocześnie staramy się zapewnić najwyższe standardy wywozu odpadów budowlanych.

Jak zamówić wywóz odpadów budowlanych z Gdańska i okolic?

Ofertę obejmującą wywóz odpadów budowlanych kierujemy do mieszkańców oraz przedsiębiorców działających na terenie Gdańska i okolic. Usługę wywozu odpadów budowlanych możesz zamówić kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. Przede wszystkim pomoże w wyborze odpowiedniego kontenera na odpady. Podczas rozmowy telefonicznej ustalisz także termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu. Zlecając wywóz odpadów budowlanych, możesz skorzystać z kilku opcji wynajmu kontenera na odpady. Standardowo wynajmujemy kontener na 3-7 dni roboczych. Jeżeli będziesz potrzebował więcej czasu, to możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Bardzo popularną usługą jest także ekspresowy wywóz śmieci po remoncie. W ramach usługi podstawimy kontener na 45 minut. W tym czasie będziesz mógł zapełnić go odpadami. Po upływie 45 minut nasi pracownicy odbiorą kontener. Krótki czas wynajmu sprawia, że nie będziesz musiał starać się w Urzędzie Miasta o pozwolenie na ustawienie kontenera. Po odebraniu kontenera zajmiemy się recyklingiem i utylizacją odpadów budowlanych.

W jakich kontenerach realizujemy wywóz odpadów budowlanych?

Wywóz odpadów budowlanych z Gdańska i okolicznych miejscowości realizujemy w kontenerach o różnej pojemności. Zależnie od rodzaju oraz ilości odpadów możesz wybrać kontener KP5, KP7 lub KP10. Ich pojemność to odpowiednio 5, 7 i 10 m3. Nasz pracownik pomoże Ci wybrać optymalny kontener na odpady, których chcesz się pozbyć. Pamiętaj, że w najmniejszym kontenerze nie możemy przewozić odpadów wielkogabarytowych. Dlatego przed złożeniem zamówienia powinieneś określić rodzaj odpadów budowlanych. Oferując wywóz odpadów budowlanych i śmieci po remoncie chcemy zaoferować kompleksową usługę, która zaoszczędzi sporo Twojego czasu i pieniędzy. Skontaktuj się z nami i sprawdź jakość naszych usług.

Odpady budowlane wywozimy również z tych miejscowości.