Jedną z bardziej popularnych usług w naszej ofercie jest opróżnianie mieszkań i piwnic. Usługę realizujemy dla mieszkańców Gdańska oraz okolicznych miejscowości. Jeżeli robisz generalny remont mieszkania, to z pewnością najpierw będziesz chciał pozbyć się starych sprzętów. A może dopiero kupiłeś mieszkanie, które wymaga generalnego remontu? W takiej sytuacji jego opróżnienie będzie pierwszym etapem prac. Możesz także potrzebować naszej pomocy, jeśli chcesz szybko i skutecznie oczyścić piwnicę z gratów i szpargałów, które gromadziłeś tam przez lata. Jeżeli jedna z tych sytuacji dotyczy właśnie Ciebie, to powinieneś zlecić nam opróżnianie mieszkań i piwnic.

Co obejmuje opróżnianie mieszkań i piwnic?

Opróżnianie mieszkań i piwnic to kompleksowa usługa, która pozwala doprowadzić cały lokal lub konkretne pomieszczenie do stanu idealnego porządku. Oferowana przez nas usługa okaże się bezcenna w przypadku planowanego remontu lub kompleksowego odświeżenia wnętrz. Zastanawiasz się jakie czynności obejmuje opróżnianie mieszkań i piwnic? Staramy się do minimum ograniczyć Twoje zaangażowanie w całą operację. Przecież właśnie po to zlecasz to profesjonalistom, aby nie musieć angażować się osobiście w cały proces. Wystarczy, że wskażesz nam pomieszczenie i elementy, które mamy z niego usunąć. Mogą to być meble, sprzęt RTV/AGD oraz inne, wolnostojące przedmioty. To jednak nie wszystko! Możemy także przeprowadzić demontaż drzwi, okien czy zrywanie podłogi. To prace, które nie należą do łatwych, wymagają wielkiej precyzji i ostrożności. Profesjonaliści zrobią to lepiej, szybciej i bezpieczniej od Ciebie. W tym czasie Ty będziesz mógł zająć się planowaniem kolejnych działań. No dobrze, ale co stanie się z odpadami, które wyniesiemy w trakcie opróżniania mieszkania lub piwnicy? Tym także nie musisz się już przejmować. Usługa opróżniania mieszkań i piwnic w Gdańsku obejmuje również wywóz odpadów naszym transportem oraz jego recykling i utylizację. Co ważne wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dlatego nie musisz obawiać się, że odpady z Twojej piwnicy wylądują gdzieś w lesie, co narazi Cię na kłopoty.

Jak można zamówić opróżnianie mieszkań i piwnic?

Usługę opróżniania mieszkań i piwnic możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie w celu ustalenia szczegółów. Przede wszystkim musisz określić, jakie pomieszczenie chcesz opróżnić. Ponadto postaramy się w przybliżeniu oszacować ilość sprzętów i odpadów, jakie wymagają usunięcia. Do ustalenia pozostanie nam jeszcze termin realizacji usługi. Zdajemy sobie sprawę, że zlecając opróżnianie mieszkania lub piwnicy zależy Ci na czasie. Dlatego też robimy wszystko, aby zaproponować możliwie krótkie terminy realizacji usługi. Usługa obejmująca opróżnianie mieszkań i piwnic jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, ale także przedsiębiorców działających na terenie Gdańska. Jeśli cenisz sobie szybkość działania, profesjonalizm i rzetelność, to powinieneś zaufać naszej firmie. My odwdzięczymy się indywidualnym podejściem oraz atrakcyjnymi stawkami cenowymi.

Opróżnianie nieruchomości oferujemy również poza Gdańskiem. Lista miejscowości, które obsługujemy jest dosyć długa, a i tak nie wszystkie wymieniliśmy – dlatego jeśli nie ma na niej Twojej miejscowości to po prostu do nas zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.